Biz Kimiz ?

Tepeyapısal Çelik Konstrüksiyon;

Yılların deneyimi ile her sektöründen tesislere anahtar teslimi veya ünite bazlı olmak üzere imalat ve montaj hizmetleri sunan bir firmadır.
Tüm çalışanlarımızın sürekli gelişimi ve memnuniyeti hedeflerimize ulaşmak için kesin koşulumuzdur. Günümüzde hergün değişen teknolojiye ayak uydurarak kendini sürekli yenileyenkalite ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen şirketimiz, hitap etmiş olduğu müşteri kitlesinin kalitesiyle ve güvenilirliği ile her zaman yanında bulunmuştur.

Metal sektöründe faaliyetine devam etmekte olan bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye çalışanlarıyla sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır. Kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan firmamız her çalışanı ile ülkesine, insanına ve çevresine hizmet etmekten gurur duymaktadır.

Bugüne kadar yurt içinde anahtar teslimi makine tasarım, çelik konstrüksiyon,endüstriyel tesis kurulumu proje ve imalatları konularında faaliyetlerini sürdüren Tepeyapısal tasarımdan,uygulamaya tüm hizmetleri vermektedir.


Bizden Karaler